Zmniejsz miesięczne zobowiązania finansowe

Kredyty konsolidacyjne - ranking ofert zobacz popularne oferty dostępne na naszym rynku

Zastanawiasz się co to kredyt konsolidacyjny - zobacz to tutaj!

Pożyczka pod zastaw mieszkania – oferty pozabankowe

Pożyczki hipoteczne w banku, pod zastaw nieruchomości, w odróżnieniu od tradycyjnych kredytów hipotecznych cechują się tym, że bank jako zabezpieczenie zobowiązania finansowego bierze mieszkanie lub dom pożyczkobiorcy. W ten sposób znacząco zmniejsza się ryzyko kredytowe, jakie ponosi dana instytucja bankowa, gdyż gwarancją spłacenia pożyczki jest nieruchomość. Sięgają one najczęściej kilkudziesięciu tysięcy złotych, a zdolność finansowa – choć istotna – nie ma tak duże znaczenia jak w przypadku kredytów hipotecznych. Jednak z drugiej strony banki jako zabezpieczenie preferują nieruchomość, rzadko natomiast godzą się na zastaw działki. Ponadto nie wszyscy konsumenci mogą korzystać z ofert banków. Bowiem bez wątpienia jednym z kluczowych czynników wpływających na przyznanie pożyczki hipotecznej jest pozytywna historia kredytowa. W wypadku jej braku możemy zdecydować się na drugą opcję uzyskania potrzebnej gotówki – pożyczki prywatne pod zastaw nieruchomości.

Banknoty euro w kieszeni dżinsów

Negatywny wpis w BIK nie oznacza braku szans na gotówkę

Prywatne pożyczki pod zastaw nieruchomości

Oferowane są przez firmy spoza sektora bankowego, które obok kredytów pod zastaw mieszkania czy domu prowadzą także skup nieruchomości oraz pożyczki pod zastaw pojazdu. Podobnie jak w banku zabezpieczeniem kredytów jest nieruchomość, z tym że przyznawalność zobowiązania finansowego jest znacznie wyższa. Wysokość pożyczki zależy bezpośrednio od wartości nieruchomości czy działki, a środki wypłacane są nawet w ciągu jednej doby. Zatem sama procedura ubiegania się o kredyt jest szybsza i dużo łatwiej niż w przypadku pożyczki hipotecznej banku. Jednak z drugiej strony, podczas planowania tego typu rozwiązania należy zwrócić się jedynie do uczciwych i sprawdzonych pożyczkodawców, takich jak choćby Grupa Inwestycyjna Safe House.

Inwestum czyli najlepsze pożyczki pod zastaw nieruchomości

Safe House czyli Inwestum funkcjonuje na rynku pożyczek prywatnych od ponad 20 lat i zajmuje się świadczeniem kredytów pod zastaw oraz skupem nieruchomości. Jej głównym produktem są pożyczki hipoteczne z wpisem do księgi wieczystej czyli zobowiązanie finansowe analogiczne do pożyczki hipotecznej w banku. Co cechuje kredyt pod zastaw w Inwestum? Przede wszystkim fakt, że właściciel nieruchomości nie musi się wymeldować, nie dochodzi także do jej przywłaszczenia. Są to bezpieczne pożyczki skierowane przede wszystkim do osób, które nie mają możliwości zaciągnięcia kredytu w banku.

Pożyczka pod zastaw nieruchomości z Inwestum

  • pożyczka bez konieczności wymeldowania
  • niskie oprocentowanie – koszt miesięczny spłaty pożyczki nie przekracza 3%
  • elastyczny harmonogram spłaty, możliwość odroczenia rat odsetkowych
  • minimum formalności, krótki okres oczekiwania na przelew środków na konto wnioskodawcy
Zdjęcie strony głównej firmy Safe House

Grupa Inwestycyjna Safe House to doświadczona i uczciwa firma finansowa

By uzyskać pożyczkę pod zastaw nieruchomości należy skontaktować się bezpośrednio z przedstawicielem firmy dzwoniąc pod numer telefonu 535-43-44-65. Po wstępnym uzgodnieniu warunków pożyczki musimy przedstawić następujące dokumenty:

  • akt notarialny oraz wypis z księgi wieczystej
  • zaświadczenie o niezaleganiu z opłatą czynszu (mieszkania)
  • zaświadczenie o liczbie zameldowanych osób
  • fotografie przedstawiające daną nieruchomość (dom lub mieszkanie) z zewnątrz oraz wewnątrz

Jedynym śladem jakie pozostanie do czasu spłaceni pożyczki jest wpis do działu IV Księgi Wieczystej, który zostanie automatycznie wykreślony po spłacie zobowiązania finansowego.

Główna siedziba firmy znajduje się w Warszawie, lecz nieruchomości, które posłużą za zabezpieczenie pożyczki mogą znajdować się na terenie głównych miast Polski, jak choćby Gdańsk, Wrocław, Kraków, Bydgoszcz, Katowice. Więcej informacji uzyskamy dzwoniąc pod numer telefonu 535-43-44-65.