Zmniejsz miesięczne zobowiązania finansowe

Kredyty konsolidacyjne - ranking ofert zobacz popularne oferty dostępne na naszym rynku

Zastanawiasz się co to kredyt konsolidacyjny - zobacz to tutaj!

Kredyt konsolidacyjny T-Mobile Usługi Bankowe

Kredyt konsolidacyjny oferowany przez bank telefonii komórkowej T-mobile to jedna z tańszych ofert na rynku. Osoby, które borykają się ze spłatą kilku kredytów powinny przyjrzeć się bliżej tej propozycji. To stosunkowo nowy bank, który stara się pozyskać zaufanie jak największej liczby nowych klientów.

Ogólne informacje

Wybierając kredyt konsolidacyjny T-mobile warto zwrócić uwagę na produkty, które można spłacić za pomocą tej pożyczki. Mimo atrakcyjnej oferty możliwości konsolidacyjne nie są duże, bank pozwala bowiem spłacić jedynie kredyty gotówkowe, limity w koncie oraz karty kredytowe. Natomiast T-mobile daje możliwość otrzymania dodatkowej gotówki na dowolny cel. Jednak warunkiem jest by cała kwota kredytu mieściła się w przedziale 500 – 200 000 tysięcy złotych. Oznacza to, że osoby, które posiadają do spłacanie inne, większe zobowiązania takie jak kredyty hipoteczne czy samochodowe muszę więc szukać w innym banku. Maksymalny okres przez jaki trzeba uregulować zobowiązanie wynosi 10 lat. Dodatkowym atutem oferty tej instytucji finansowej jest brak konieczności wykupu ubezpieczenia oraz posiadania poręczycieli.

Czy usługi bankowe T-mobile są dobre jak telefoniczne?

Czy usługi bankowe T-mobile są dobre jak telefoniczne?


W związku z tym, że T-mobile jest przede wszystkim bankiem internetowym preferowane jest składanie wniosku za pośrednictwem strony. Jednak osoby mniej zapoznane z komputerami mogą skorzystać z dowolnej placówki banku T-Mobile Usługi Bankowe. Należy pamiętać, że kredyt jest skierowany do osób mieszkających na terenie naszego kraju dlatego udzielany jest wyłącznie w polskiej walucie. Minusem oferty jest brak umieszczenia na stronie banku kalkulatora kredytowego, co oznacza, że nie można otrzymać dokładnej informacji o wysokości rat przed złożeniem wniosku. Dodatkowo zniechęca również dość skąpa polityka informacyjna dotycząca podstawowych danych o produkcie. Nie ma informacji na temat preferowanych przez bank źródeł uzyskiwanych dochodów czy niezbędnych formalnościach, jakie należy spełnić by otrzymać pozytywną decyzję kredytową.