Zmniejsz miesięczne zobowiązania finansowe

Kredyty konsolidacyjne - ranking ofert zobacz popularne oferty dostępne na naszym rynku

Zastanawiasz się co to kredyt konsolidacyjny - zobacz to tutaj!

Kredyt konsolidacyjny Millennium Bank

Oferta produktów konsolidacyjnych Millennium Bank to atrakcyjne rozwiązanie dla osób chcących spłacić posiadane zobowiązania zaciągnięte w innych instytucjach finansowych. Chcąc wyjść naprzeciw potrzebom swoich klientów bank ma aż dwa przygotowane dla nich produkty: kredyt konsolidacyjny zabezpieczony hipoteką oraz „pożyczka konsolidacyjna” bez dodatkowych zabezpieczeń.

Ogólne informacje

W ramach kredytu konsolidacyjnego minimalna kwota zobowiązań jakie można spłacić za jego pomocą to 20 tysięcy złotych. Natomiast maksymalna suma jest zależna od dochodów oraz rodzajów zobowiązania. Jeśli wśród zobowiązań znajduje się kredyt na cele mieszkaniowe to bank udzieli kredytu w wysokości 80 procent wartości zastawionej nieruchomości, w przypadku innych pożyczek tylko 70 procent. Minimalny okres na jaki udzielany jest kredyt to 3 lata natomiast maksymalny to 30 lat. O kredyt może starać się aż 4 wnioskodawców, ale nie mogą mieć mniej niż 25 lat a więcej niż 75 lat. Bank poza umowami o pracę honoruje również takie źródła dochodu jak:

  • umowy cywilnoprawne (zlecenie, o dzieło)
  • działalność gospodarcza oraz prowadzenia gospodarstwa rolnego
  • dochody z tytułu pełnienia funkcji publicznych
  • dochody z wynajmu nieruchomości
  • kontrakty marynarzy oraz innych osób zatrudnionych na statkach
  • stałe renty lub emerytury
  • inne formy akceptowalne przez Bank.
Konsolidacja na lata

Konsolidacja na lata

 

Natomiast w przypadku nie posiada nieruchomości, którą można zastawić w hipotekę bank oferuje możliwość zaciągnięcia pożyczki konsolidacyjnej. W przypadku tego produktu RRSO wynosi 13,79%, co jest o 5,99% mniejsze od dotychczasowych zobowiązań. Maksymalny okres w jakim trzeba spłacić to zobowiązanie wynosi 84 miesiące, jej główną zaletą jest brak dodatkowych zabezpieczeń. W przypadku osób pracujących na umowę o pracę lub dzieło czy zlecenie bank wymaga PITu z zeszłego roku, wyciągi bankowe z 3 miesięcy, zaświadczenia z US oraz ZUS/KRUS i zaświadczenie o zatrudnieniu. Osoby prowadzące działalność gospodarczą muszą przedstawić roczne zeznanie podatkowe i zaświadczenie z Urzędu Skarbowego/ZUS/KRUS oraz książkę przychodów i rozchodów.