Zmniejsz miesięczne zobowiązania finansowe

Kredyty konsolidacyjne - ranking ofert zobacz popularne oferty dostępne na naszym rynku

Zastanawiasz się co to kredyt konsolidacyjny - zobacz to tutaj!

Kredyt konsolidacyjny mBank

Osoby zainteresowane ofertą mBank jak zwykle mogą liczyć na ciekawą ofertą promocyjną. Tym razem bank stawia na aktywnych klientów i to właśnie im oferuje bardziej korzystne warunki przyznania środków pieniężnych. Szukając kredytu konsolidacyjnego warto przyjrzeć się bliżej ofercie tego banku.

Ogólne informacje

W przypadku mBanku w jedną pożyczkę można skonsolidować: kredyty i pożyczki bez zabezpieczenia, kredyty samochodowe, odnawialne oraz karty kredytowe. Dodatkowo bank życzy sobie by w ramach zabezpieczenia kredytu konsolidacyjnego hipoteki nieruchomości. Oznacza to, że ta oferta nie jest przeznaczona dla osób, które borykają się również ze spłatą kredytu za dom lub mieszkanie. Bank oferuje możliwość zaciągnięcia zobowiązania od kwoty 80100 zł do 75 procent wartości zabezpieczenia hipotecznego. Natomiast klienci którzy mają pożyczki także w innych instytucjach finansowych w ramach oferty mBanku mogą wnioskować o dodatkowe środki na dowolny cel do kwoty 50 tysięcy złotych. Wybierając kredyt konsolidacyjny nie trzeba być klientem banku, nie ma więc konieczności posiadania konta osobistego.

Wniosek o kredyt

Wniosek o kredyt

 

Osoby, które otrzymają kredyt konsolidacyjny mają również możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki w dowolnym momencie. Jednak nie może być to krótszy okres niż trzy miesiące. Natomiast maksymalny czas na spłatę zobowiązania wynosi 84 miesiące. Dodatkowo w przypadku gdy nie posiada się odpowiedniej zdolności kredytowej o pożyczkę starać się może kilku wnioskodawców. Klienci, którzy zdecydują się zaciągnąć zobowiązanie do 30 września mogą również skorzystać z promocji. Jeżeli spełnią określone w regulaminie warunki po 5 latach spłacania kredytu otrzymają możliwość zamrożenia marży do końca okresu spłacania pożyczki. W przypadku mBanku wniosek kredytowy można w całości złożyć za pośrednictwem internetu lub skorzystać z oferty placówki partnerskiej. Obecnie jest to jedna z bardziej atrakcyjnych na rynku ofert kredytowych, którą warto rozważyć w przypadku szukania najlepszej opcji kredytu konsolidacyjnego.