Zmniejsz miesięczne zobowiązania finansowe

Kredyty konsolidacyjne - ranking ofert zobacz popularne oferty dostępne na naszym rynku

Zastanawiasz się co to kredyt konsolidacyjny - zobacz to tutaj!

Kredyt konsolidacyjny BPH

W momencie gdy szuka się najbardziej korzystnej dla siebie oferty kredytu konsolidacyjnego warto rozważyć ofertę banku BPH. To bardzo atrakcyjna oferta dla osób, które zakładają problemy z płynnością finansową w przyszłości lub mają niestabilny poziom dochodów. Dzięki niemu nie tylko połączy się wiele kredytów w jeden, ale również otrzyma się dużo niższą miesięczną ratę.

Ogólne informacje

Kredyt konsolidacyjny banku BPH jest przeznaczony do spłaty zobowiązań w innych bankach takich jak: pożyczka gotówka, kredyt konsumpcyjny, debet w rachunku osobistym, zadłużenie na karcie kredytowej czy też kredyt mieszkaniowy. Pod tym względem bank nie daje żadnych ograniczeń dotyczących konsolidacji zobowiązań. Natomiast warunkiem uzyskania kredytu konsolidacyjnego jest posiadanie nieruchomości na zabezpieczenie. W tym wypadku maksymalną kwotę jaką można uzyskać to 60 procent zabezpieczenia, natomiast minimalnie można zaciągnąć 30 tysięcy złotych. Maksymalny okres kredytowania w banku BPH wynosi aż 30 lat. Oczywiście wysokość kredytu jest uzależniona również od wysokości uzyskiwanego dochodu oraz posiadanej zdolności kredytowej.

Niezmienne oprocentowanie podczas spłaty

Niezmienne oprocentowanie podczas spłaty

Natomiast to co najbardziej zwraca uwagę w ofercie banku BPH to możliwość zrobienia jednorazowych wakacji od spłaty. W praktyce każdy klient może w ciągu całego okresu kredytowego nie regulować zobowiązania przez 1 miesiąc lub w przypadku narodzin dziecka lub adopcji można jednorazowo zostać zwolnionym z tego obowiązku przez 3 miesiące. Dodatkowo klienci do 30 września mają możliwość skorzystać z atrakcyjnej promocji „wymiksuj się z wielu kredytów”. Bank BPH oferuje kredyt z wyjątkowo niskim oprocentowaniem stałym 3,9% (RRSO wynosi 9,23%) przeznaczony na spłatę innych zobowiązań o wartości co najmniej 5000 złotych pochodzących z innych banków lub SKOK-ów (nie mogą to być kredyty zaciągnięte w BPH). Dodatkowo osoby starające się o ten kredyt mogą otrzymać dodatkową gotówkę na dowolny cel, dzięki której będą mogły spłacić inne zobowiązania zaciągnięte w firmach pożyczkowych i parabankach.