Zmniejsz miesięczne zobowiązania finansowe

Kredyty konsolidacyjne - ranking ofert zobacz popularne oferty dostępne na naszym rynku

Zastanawiasz się co to kredyt konsolidacyjny - zobacz to tutaj!

Kredyt konsolidacyjny Alior Bank

Alior Bank dla nowych i obecnych klientów ma ciekawą propozycję kredytu konsolidacyjnego. To produkt finansowy pozwalający spłacić wszystkie aktualnie posiadane zobowiązania a w zamian otrzymuje się kredyt ze stosunkowo niskim oprocentowanie oraz wygodną w spłacie ratą. Warto przyjrzeć się tej ofercie bliżej by poznać jej mocne i słabe strony.

Warto zaznaczyć, że Alior Bank swoją ofertę skierował do tych osób, które regularnie spłacały dotychczasowe pożyczki oraz posiadających dobrą historię kredytową. Za pomocą produktu Alior Banku można połączyć ze sobą kredyty i pożyczki gotówkowe, kredyty ratalne, kredyty samochodowe, limity odnawialne oraz karty kredytowe. Największym atutem oferty banku jest wysoka kwota do jakiej można skonsolidować pożyczki, czyli 200 000 złotych. Do tego Alior Bank oferuje najdłuższy na rynku okres kredytowania wynoszący nawet 120 miesięcy. Dodatkowo poza spłatą wskazanych umów i pożyczek można uzyskać 50 tysięcy na dowolny cel. Dzięki temu w łatwy sposób można spłacić Chwilówki czy inne pożyczki pozabankowe.

Sprawdź czy Ci się to opłaca

Sprawdź czy Ci się to opłaca

Kredyt konsolidacyjny pozwala spłacić zarówno pożyczki zabezpieczone oraz niezabezpieczone. Dodatkowo Alior Bank stawia na minimum formalności dzięki czemu decyzję o przyznaniu kredytu można otrzymać w możliwie najkrótszym czasie. Należy jednak pamiętać, że kwota konsolidacji jest zależna od oceny zdolności kredytowej i w niektórych wypadkach bank może zażądać dodatkowego zażądać zabezpieczenia lub poręczenia. W przypadku tego kredytu jedna osoba może poprosić o poręczenie aż 3 dodatkowych osób, a ponadto pożyczkę mogą otrzymać dwie osoby niespokrewnione. Przyznana kwota kredytu jest przelewana na wskazane konto bankowe lub można ją odebrać w placówce. Wniosek można złożyć bezpośrednio na stronie internetowej Alior Banku lub stacjonarnie.

Kredyt konsolidacyjny znajdujący się w ofercie Alior Banku jest dość atrakcyjną propozycją dla kredytobiorcy. Wysoka kwota pożyczki – 200 tysięcy złotych oraz brak dodatkowych zabezpieczeń sprawia, że jest to oferta dostępna praktycznie dla każdego posiadającego zdolność kredytową. Maksymalny okres kredytowania czyli 10 lat jest dłuższy od tego co obecnie oferuje konkurencja.