Zmniejsz miesięczne zobowiązania finansowe

Kredyty konsolidacyjne - ranking ofert zobacz popularne oferty dostępne na naszym rynku

Zastanawiasz się co to kredyt konsolidacyjny - zobacz to tutaj!

Kredyt konsolidacyjny Akredo

Kredyt konsolidacyjny oferowany przez firmę Akredo to wygodny sposób na złożenie kilku wniosków w jednym momencie. Dzięki temu oszczędza się czas na przeglądanie oferty wielu banków. Na pewno doskonała propozycja dla osób, które potrzebują uzyskania kredytu w maksymalnie krótkim czasie.

Ogólne informacje

Porównywarki czy bezpłatne kalkulatory kredytowe dają tylko ogólne informacje na temat oferty danej instytucji finansowej. Natomiast chcąc uzyskać pełne dane na temat udzielanego kredytu i tak trzeba złożyć wniosek. To prowadzi do powstania pewnej pułapki gdyż im więcej wniosków się złoży tym bardziej spada zdolność kredytowa, więc trudniej uzyskać atrakcyjną pożyczką. Właśnie dlatego warto sprawdzić serwis Akredo, gdyż za jego pośrednictwem można złożyć wniosek aż do ośmiu banków. Oferta Akredo od podobnych na rynku ofert różni się przede wszystkim funkcjonalnością. Serwis jest pośrednikiem łączącym klientów i banki. Składając wniosek internetowy trzeba wpisać dokładne dane dotyczące uzyskiwanych dochodów oraz produktów finansowych, które trzeba skonsolidować w jedną całość.

Ratuj budżet i oszczędzaj

Ratuj budżet i oszczędzaj

 

Dzięki temu bank ma możliwość dokładanego przeanalizowania sytuacji kredytowej konkretnego klienta. W efekcie otrzymuje się rzetelną odpowiedź zawierając koszt kredytu, okres spłaty czy informacje na temat potrzeby dodatkowych zabezpieczeń w postaci hipoteki, poręczyciela czy konieczności wykupu ubezpieczenia. Akredo daje sobie 24 godziny na obliczenie zdolności kredytowej konkrentego wnioskodawcy. Klient otrzymuje dosłownie taką samą ofertą jaką uzyskał by bezpośrednio w danym banku. Dzięki temu, że cały proces starania się o kredyt konsolidacyjny przebiega szybko i za pomocą online, Akredo pozwala uzyskać ratę niższą nawet o 30 procent. Dodatkowo klienci korzystają z niego bezpłatnie co jest niewątpliwym atutem. Do tego Akedo jest serwisem niezależnym nie sponsorowanym przez konkretną instytucje finansową dzięki temu wszystkie przekazywane klientowi raporty są obiektywne i pokazują jego rzeczywistą sytuację finansową.